درباره من

اینجانب سید روح الله موسوی زاده فرزند سید خلیل  می باشم.

پس از اخذ دیپلم ،در سال ۸۵ موفق به اخذ کارشناسی معارف اسلامی و حقوق از موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی شده و در سال ۹۰ کارشناسی ارشد خود را در رشته اخلاق اسلامی  در دانشگاه معارف اسلامی قم به اتمام رسانده و سال ۹۱ در مقطع دکتری در گرایش اخلاق اسلامی مشغول تحصیل شده و موفق به اتمام پایان نامه خود با عنوان« الگوی مناسب در رابطه اخلاقی معنوی پزشک و بیمار در بیماران خاص با تاکید بر منابع اسلامی» شده ام.

 عضو هیات علمی گروه معارف اسلامی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستم و مدرس دروس اخلاق پزشکی دانشگاه می باشم. به طور تخصصی در موضوع سلامت و مراقبت معنوی در حال مطالعه و پژوهش و کار بالینی می باشم.

لاین تحقیقاتی مصوب در دانشگاه علوم پزشکی «مراقبت معنوی در بیماران» می باشد. . هم اکنون در گروه آموزشی طب تسکینی دانشگاه علوم پزشکی به عنوان عضو هیات علمی مشغول خدمت می باشم.

تا سطوح عالی حوزه علمیه  تحصیل کرده ام.  اتمام کفایتین را در سال ۸۴ از حوزه علمیه قم  در پرونده دارم . سال ها تحصی در دروس خارج فقه و اصول در حوزه علمیه قم و اصفهان را موفق بوده ام. هم اکنون به عنوان مدرس  دروس سطوح عالیه  حوزه  و دروس تخصصی حوزه علمیه  به تدریس و پزوهش و راهنمایی تحقیقات طلاب مشغول می باشم.

برگزیده جشنواره کشوری علامه حلی هستم و  در سال ۱۳۹۷ به عنوان پژوهشگر برتر حوزه معارف اسلامی از بین اعضاء هیات علمی گروه های معارف سراسر کشور  انتخاب شده ام.